praleisti navigaciją

Kitas mokyklos tarybos posėdis vyks rytoj, gegužės 9 d., antradienį. 16.00 val. vyks uždaras vykdomasis posėdis, o 17.00 val. - atviras studijų posėdis. 19.00 val. prasidės dalykinis posėdis. 

Abu atviri posėdžiai vyks Centennial vidurinėje mokykloje ir bus tiesiogiai transliuojami per "YouTube" (žr. nuorodas toliau). Toliau išvardyti tiriamasis posėdis ir dalykinis susitikimas yra atviri visuomenei.  

Darbotvarkė

16:00 Uždara vykdomoji sesija, skirta kolektyvinėms deryboms ir personalui aptarti. UT kodeksas 52.4.205

  1. Sveiki atvykę: Prezidentė Rebecca Nielsen
  2. Skambutis vardiniu skambučiu
  3. Pasiūlymas sušaukti posėdį
  4. Kolektyvinės derybos
  5. Personalas
  6. Pasiūlymas atidėti posėdį

5:00 Studijų sesija

  1. Sveiki atvykę: Prezidentė Rebecca Nielsen
  2. Skambutis vardiniu skambučiu
  3. Pasiūlymas sušaukti posėdį
  4. Valdybos vadovo mokymai: (17:05 val., 5 min.)
  5. Studentų kelionės už valstybės ribų: Keith Rittel (17:10 val., 10 min.)
  6. RDA pristatymas: Derekas Andersonas, verslo administratorius (17:20 val., 25 min.)
  7. Statybos naujovės: Derekas Andersonas, verslo administratorius (17:45 val., 5 min.)
  8. Pirmasis biudžeto svarstymas: Derekas Andersonas, verslo administratorius (17:50 val., 20 min.)
  9. Dideli pirkimo prašymai: Derekas Andersonas, verslo administratorius (18:10 val., 10 min.)
  10. Politikos apžvalga: Keith Rittel (18:20 val., 20 min.)
  11. Stovyklos "Big Springs" atnaujinimas: Alex Judd, pradinio ugdymo inspektoriaus padėjėjas (6:30 min., 10 min.)
  12. Sutikimo kalendoriaus peržiūra ir klausimai: Rebecca Nielsen (18:40 val., 5 min.)
  13. Būsimi "Google" kalendoriaus punktai: Rebecca Nielsen (6:45, 5 min.)
  14. Pasiūlymas atidėti posėdį

19:00 Verslo susitikimas

  1. Sveiki atvykę: Prezidentė Rebecca Nielsen
  2. Skambutis vardiniu skambučiu
  3. Pasiūlymas sušaukti posėdį
  4. Įžanginės pastabos: Parlamento narė Lisa Boyce
  5. Ištikimybės įžadas: Michelle Wages, tėvų komiteto pirmininkė

Bendruomenės ryšiai

  1. Pripažinimas: Metų mokytojo apdovanojimas, Glenn Lockwood
  2. Pripažinimas: Metų išskirtiniai klasifikuoti darbuotojai: Anthony Lugo ir Lynell Moore
  3. Pripažinimas: Efektyvūs mokytojai didelio skurdo mokyklose (ETHPS), Michelle Eldredge, I antraštinės dalies ir III antraštinės dalies direktorė
  4. Pripažinimas: Metų patarėjas ir pagalbinis darbuotojas, Nate Warner
  5. Pripažinimas: PTA apdovanojimai, Michelle Wages
  6. Pripažinimas: Nacionalinės tarybos sertifikuoti mokytojai Christine Whatcott
  7. Visuomenės nuomonė

Verslo klausimai

  1. Svarstymas dėl RDA prašymo patvirtinimo
  2. 24 finansinių metų biudžeto ir galutinio 23 finansinių metų biudžeto pirmojo svarstymo patvirtinimas.
  3. Svarstymas dėl didelio pirkimo prašymo patvirtinimo (THS priešgaisrinės signalizacijos pertvarkymas)
  4. Svarstymas dėl didelio pirkimo prašymo patvirtinimo (THS valgykla)
  5. Svarstymas dėl didelio pirkimo prašymo patvirtinimo ("Wasatch Construction")
  6. Svarstymas dėl politikos 7130 "Tėvų dalyvavimas" patvirtinimo
  7. Mokinių kelionių už valstybės ribų patvirtinimo svarstymas

Pritarimo kalendorius

  1. Valdybos protokolas kaip pritarimo kalendoriaus dalis
  2. Valdybos protokolas kaip pritarimo kalendoriaus dalis
  3. Personalo ataskaita, įtraukta į Sutikimo kalendorių
  4. Namų mokykla, mokyklų pasirinkimas, e. mokykla Ataskaita kaip sutikimo kalendoriaus dalis
  5. Finansinės ataskaitos, įtrauktos į pritarimo kalendorių
  6. Patvirtinti pritarimo kalendorių

Valdybos nario ataskaita

  1. Narys: Melanie Hall

Superintendento ataskaita

  1. Patvirtintos studentų kelionės
  2. Įvairūs daiktai

Pertrauka

  1. Pasiūlymas atidėti posėdį
Alexander Glaves
  • Socialinės žiniasklaidos / rinkodaros specialistas
  • Aleksandras Glavesas

Be Juodosios istorijos mėnesio, vasario mėnesį mūsų rajone švenčiame karjeros ir technikos...

lt_LTLietuvių kalba